Кіра Рудик: Окрім плану відбудови на майбутнє, нам потрібен чіткий план, як країна житиме зараз

Кіра Рудик: Окрім плану відбудови на майбутнє, нам потрібен чіткий план, як країна житиме зараз

Під час широкомасштабного вторгнення потрібно мати чіткий план, як країна житиме зараз. Народні депутати готові долучитись і надати свою допомогу у розробці. На цьому наголошує лідерка партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

Вона наголосила: щоб справлятися з усіма проблемами, з якими ми стикаємося під час війни, а надто тими, які стосуються економічної ситуації, потрібно мати чіткий план.

«План економічного відновлення країни чи відбудови — це на майбутнє. А зараз потрібен план, яким чином ми як країна з діркою в $5 млрд на місяць в бюджеті доживемо до кінця року і далі, як витрачати міжнародну підтримку, чи будемо брати програму МВФ (що є критично необхідним), чи буде активна приватизація, чи продаватимемо державні активи, яким чином будуть формуватися ціни на енергоносії. Такого бачення ми як народні депутати не бачили, його не було презентовано», — констатує лідерка «Голосу».

За словами Кіри Рудик, те, що зараз відбувається в економіці, — це похідні відсутності стратегії дій.

«За 5 місяців війни на питання, як далі жити в таких реаліях, відповіді немає. Парламент підтримує 90% ініціатив, ми робимо усе можливе, щоб допомогти пройти ці виклики в єдності. Зараз ми вимагаємо від уряду в рамках нашої єдності забезпечити покрокове бачення і сформувати або прийняти нашу допомогу у формуванні такого плану», — акцентує народна депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини