Кіра Рудик: Віктор Євпак — це шанс для Черкас

Кіра Рудик: Віктор Євпак — це шанс для Черкас

Уже цієї неділі мешканці Черкас зможуть обрати нового міського голову — Віктора Євпака від «Голосу», якого також підтримали інші демократичні сили.

Він об’єднує людей навколо цінностей «Голосу»: професійності, патріотизму та нульової толерантності до корупції. Віктор Євпак знає, що потрібно змінити у Черкасах, і буде працювати над цими змінами.

Пряма мова Кіри Рудик, голови партії «Голос»:

— Цієї неділі Черкаси обиратимуть собі нового мера. Обиратимуть між представником старих олігархічних систем та сучасним і прогресивним кандидатом. Віктор Євпак — кандидат від партії «Голос». Айтішник, підприємець, меценат.

Першим кроком після обрання буде незалежний аудит всього місцевого самоврядування. Тому що кожен черкащанин має право знати, чому в місті немає нормальної каналізації, чому немає чистого повітря, чому місто не готове до боротьби з коронавірусом. Віктор Євпак знає, як це змінити, і буде працювати над цим працювати.

Основною особливістю цих виборів є дуже висока вага кожного голосу. Ми бачимо зараз, як доля кожного міста вирішується завдяки ста людям. Які обрали — прийти чи не прийти на вибори.

Саме тому я звертаюся до кожного черкащанина: ваші мрії про екологічне, безпечне, ефективне, прогресивне місто — реальні. І для цього вам потрібно зробити лише один крок — цієї неділі прийти на вибори та обрати кандидата від партії «Голос» Віктора Євпака.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!