Київ змарнував два тижні ігноруванням російської загрози на кордонах, — Кіра Рудик

Київ змарнував два тижні ігноруванням російської загрози на кордонах, — Кіра Рудик

Україна втратила два тижні перш ніж визнала, що криза на кордонах з боку Росії справді загрозлива, хоча про це попереджали західні партнери. А гібридна війна Москви включає в себе і антивакцинальну кампанію. На цьому наголосили американські партнери ще під час візиту депутатів «Голосу» в США. Про це розповіла лідерка партії, народна депутатка Кіра Рудик.

«Чому почали бити на сполох Штати? Тому що у них була набагато більша кількість даних про велику систему. Вони аналізують стратегію Росії, яка стосується Китаю, Казахстану, Балкан, енергетичного тиску на країни Європи. Зараз і наша розвідка бачить, що відбувається на кордонах між Україною і Росією та межі з Білоруссю. Але ми втратили два тижні до того моменту, поки українська влада сказала, що ситуація складна», — коментує лідерка «Голосу».

Також Кіра Рудик зауважила, що Захід вважає антивакцинну пропаганду в Україні справою рук Кремля.

«Антивакцинаторські рухи в Україні США вважають частиною гібридної війни Росії. В ній кілька пунктів: перше — військова загроза, потім іде енергетичний тиск, потім іде тиск мігрантів з боку Білорусі, а четвертий — активізація антивакцинаторських рухів. Це абсолютно точна інформація з боку наших американських партнерів. Напевно, Київ вже мусить дослухатися і почати діяти», — наголошує народна депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини