Комісія Львівської міської ради схвалила концепцію розвитку штучного інтелекту. «Голос» активно підтримує ініціативу, — Олекса Возняк

Комісія Львівської міської ради схвалила концепцію розвитку штучного інтелекту. «Голос» активно підтримує ініціативу, — Олекса Возняк

Співпраця з IT-бізнесом, освітні івенти для молоді й оптимізація великих виробництв. Розвиток всіх цих напрямів у Львові охоплює Концепція розвитку штучного інтелекту. Її розробку активно підтримує місцева команда «Голосу». Пропозиції вже ухвалила комісія міськради з підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини, повідомив один із співавторів Концепції,депутат «Голосу» Олекса Возняк.

«Штучний інтелект — це вже необхідний елемент суверенітету держав. Радіємо, що він вже розвивається не тільки на загальноукраїнському рівні, але й на рівні міст. Ми у Львові були першими, хто підтримав впровадження штучного інтелекту на місцевому рівні», — зазначив Олекса Возняк.

Системне застосування штучного інтелекту — це про впровадження найсучасніших наукових досягнень інформатики в різних галузях життєдіяльності, додав депутат. Це набір інструментів, які покращують і полегшують роботу і життя людей.

«У Львові є дуже добрі стартові позиції для розвитку штучного інтелекту: розвинутий ІТ-бізнес, освітня інфраструктура. Також є своя стратегія розвитку в напрямку креативності. Ми маємо основні напрямки. Перший — економіка і бізнес, налагодження містка між владою й ІТ, підтримка стартапів. Другий напрямок — освіта, міні-курс цифрової грамотності для школярів. Третій — міське управління та використання даних, структурування механізмів накопичення даних», — розповів Олекса Возняк.

Використання штучного інтелекту для автоматизації та підсилення людського потенціалу та його ефективності в цих сферах принесе якнайшвидший результат, певен представник «Голосу». Хоча в довгій перспективі (3-7 років) найбільшого приросту продуктивності від його застосування можна очікувати у виробництві і транспорті, оскільки операційні процеси в цих галузях дуже сприятливі для автоматизації.

Підписуйся на нашi

ще новини