Контроль за дистанцією між пасажирами, а не закриття транспорту допоможе подолати ковід, — Максим Нефьодов

Контроль за дистанцією між пасажирами, а не закриття транспорту допоможе подолати ковід, — Максим Нефьодов

Зупинка транспорту у Києві лише паралізувала місто та стала причиною заторів на дорогах і завищених цін на таксі. Через це тисячі киян не змогли дістатися до роботи, зокрема й лікарі.

Щоб черговий локдаун не став колапсом для міста, влада Києва мала б заздалегідь інвестувати в інфраструктуру, займатися реальною діджиталізацією транспортної системи, а не лише робити імітацію змін.

Пряма мова

Максим Нефьодов, депутат фракції «Голосу» у Київській міській раді:

— Київська влада надрукувала 500 тисяч спецперепусток і більше уже не планує. Однак не всі компанії змогли вчасно забезпечити своїх працівників перепустками. Були випадки, коли в метро не пускали лікарів, які мешкають поза Києвом!

Зараз у нас порожнє метро й маршрутки, але затори та здирницькі ціни на таксі. У підсумку на дороги міста виїхало більше машин, ніж завжди. Як насправді влада міста могла уникнути транспортного колапсу? Найкращим рішенням було б залишити громадський транспорт з чітким контролем, скільки людей у ньому можуть безпечно їхати.

Система розповсюдження спецквитків дала збій. Було б добре, якби у нас був е-квиток в усіх видах транспорту, де не треба друкувати і роздавати ці папірці з печатками, якими одразу почали торгувати на OLX. Але ж для цього треба було б ще пару років тому починати займатись реальною діджиталізацією, а не імітацією.

У час кризи ти не підіймаєшся до рівня своїх очікувань, а падаєш до рівня своєї підготовки. На жаль, рівень підготовки Києва до нового локдауну вражає.

Підписуйся на нашi

ще новини