Маємо самі виробляти зброю, щоб знизити залежність від поставок з інших країн, — Сергій Рахманін

Маємо самі виробляти зброю, щоб знизити залежність від поставок з інших країн, — Сергій Рахманін

Україні слід розвивати свій військово-промисловий комплекс, адже це дозволить знизити залежність від поставок від країн-партнерів. Під час активних бойових дій цього важко добитись, але мусимо рухатись в цьому напрямку. На цьому наголошує народний депутат від фракції «Голос» Сергій Рахманін.

«В рамках ленд-лізу ми так само просимо обладнання, верстати, критичні матеріали, запчастини, щоб виробляти зброю самим. Ми не можемо повністю залежати від партнерів. Уявімо, що якась країна, яка постачає нам зброю і ми залежимо від неї, змінює політичний режим і вирішує припинити постачання. Що ми будемо робити? Тому нам потрібно самим освоювати можливість випускати зброю», — пояснює народний депутат.

Але відновлювати оборонно-промисловий комплекс власними зусиллями ще під час активної фази повномасштабної війни — важко, тому потрібна кооперація з партнерами.

«На жаль, поки наші партнери не готові ділитися технологією, йти на локалізацію, спільне виробництво. Але це тимчасове питання, впевнений, ми їх переконаємо і будуть зрушення в цьому питанні», — резюмує представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини