Маємо вибити росіян за Дніпро, — Роман Костенко про ситуацію на Півдні

Маємо вибити росіян за Дніпро, — Роман Костенко про ситуацію на Півдні

Звільнити український Південь стратегічно важливо не лише для нашої держави, а й для всього світу з огляду на економічне значення регіону для продовольчої безпеки. Зробити це реально. На цьому наголошує народний депутат «Голосу», Секретар комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

«Я вважаю, що Південь — це стратегічне місце. Не тільки для України, а й для світу. Ми вже бачили до чого призвели проблеми з зерном, його вивезенням і взагалі економічні питання, які в перспективі будуть тісно завʼязані за Півднем. Саме тому ми повинні його убезпечити раз і назавжди та далі звільняти свої території», — пояснив народний депутат.

За словами Романа Костенка, зараз важливо вибити росіян за річку Дніпро.

«Наша справа — бити ворога і концентруватись на інших напрямках. Основне стратегічне завдання зараз на Херсонщині — вибити ворога за Дніпро на лівий берег. Це убезпечить наш Південь і дасть нам можливість вивільнити деяку частину військ і перекинути їх на інші напрямки для ведення контрнаступів. Я думаю, що наші командири і Головнокомандувач це розуміють», — резюмує представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини