Ми боремось не тільки проти рашистів, а й захищаємо демократію, права людини і верховенство права всередині країни, — Андрій Осадчук

Ми боремось не тільки проти рашистів, а й захищаємо демократію, права людини і верховенство права всередині країни, — Андрій Осадчук

Україна дає безпрецедентну відсіч російському агресору, але так само активно має продовжувати розбудовувати і захищати демократичні інституції всередині держави. На цьому наголошує заступник голови партії «Голос», перший заступник голови комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Андрій Осадчук.

«Ми боремось зараз не лише за звільнення своїх територій і свободу наших людей. Ми боремось за конституційний лад, за верховенство права, за права людини, за демократію в самому широкому її контексті. На жаль, останні роки не були легкими в побудові демократичних інституцій. Багато чого не було зроблено чи доведено до кінця, всі ці проблеми добре відомі.

Наше домашнє завдання по суті досить просте: судова реформа, антикорупційні органи, незалежність правоохоронної системи, корпоративне управління в державному секторі. Без цього не буде ні української демократії, ні української заможної держави, ні гарантій прав і свобод людини і громадянина», — акцентує нардеп.

За словами Андрія Осадчука, майбутнє України неможливе без забезпечення розбудови основоположних інститутів демократії. Це нескладні і по суті дуже зрозумілі речі і їх треба росто виконати найближчим часом. Для демократичної розбудови держави потрібні такі ж активні обʼєднані зусилля, як і для протидії ворогу.

«В України немає іншого цивілізаційного вибору крім демократії, яка тече в жилах нашого народу з прадавніх віків. Нам зараз потрібно відкинути всі політичні і особисті інтереси та зробити домашню роботу з побудови демократичних інституцій. Ця робота потрібна як для народу України так і всій європейській сім’ї. Без демократичної і міцної України годі розраховувати на міцну Європу в найближчі десятиліття», — говорить представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини