Ми контролюватимемо роботу ТСК по «вагнерівцях», але легалізовувати її не будемо, — Роман Костенко

Ми контролюватимемо роботу ТСК по «вагнерівцях», але легалізовувати її не будемо, — Роман Костенко

Сьогодні на закритому засіданні ТСК по «вагнерівцях» нарешті заслухали офіцерів-безпосередніх учасників тієї операції. Народний депутат фракції «Голос» Роман Костенко наполягав на цьому майже рік. Почуте, очікувано, викликає ще більше запитань, тож закривати комісію, як планує монобільшість, не можна. Фракція «Голос» у парламенті буде й надалі контролювати роботу ТСК, проте легалізовувати її не буде.

«Влада планувала сьогодні вже й завершити роботу ТСК, екстерном. Але я наполіг, щоб таки були заслухані учасники спецоперації із затримання «вагнерівців», що цілком логічно. З'ясувалися нові факти. У порівнянні з тим, що голова ТСК заявила на минулому брифінгу, є розбіжності. Виникли нові прізвища, і ці люди також повинні бути заслухані», — зазначив Роман Костенко.

Ми будемо наполягати, щоб комісія працювала, аж поки не з'ясує правду, додав він. Пан Бурба, як колишній керівник ГУР, наприклад, може розповісти, як все проходило. І наступного разу представників опозиції зобов'язані допускати до засідання ТСК в якості слухачів. Щоб могли контролювати те, що робота йде правильним шляхом, а не просто в якості підігрування якійсь зацікавленій стороні.

«Відколи була знівельована наша предметна ТСК, представники влади казали: «а тепер вступайте в нашу». Ми погоджувалися тільки за умови, що зрив спецоперації будуть розслідувати до кінця. Але в них інший погляд. Вони в закритому режимі вирішили не допустити опозицію й чинити все на свій розсуд. «Голос» буде контролювати роботу ТСК, але легалізовувати те, що там відбувається, не збираємося», — підкреслив народний депутат.

Підписуйся на нашi

ще новини