Ми працюємо на результат: Кіра Рудик відкрила осередок «Голосу» у Запоріжжі

Ми працюємо на результат: Кіра Рудик відкрила осередок «Голосу» у Запоріжжі

Партія «Голос» продовжує розширювати регіональне представництво і активно залучає однодумців у всіх куточках країни. Сьогодні лідерка «Голосу» Кіра Рудик відкрила партійний осередок в Запоріжжі.

«Для когось Запоріжжя — це козацька слава, острів Хортиця, Січ. Для інших — промисловість і Дніпровська ГЕС. Для мене — це місто активних, працьовитих, небайдужих людей, які хочуть кращого майбутнього для свого краю. Ми вдячні Ірині Вишняковій та членам нашого осередку за проактивність та за те, що взяли на себе цю відповідальність — представляти партію в Запоріжжі та будувати нову країну разом із нами», — сказала під час відкриття осередку Кіра Рудик.

відкриття.jpg

Лідерка «Голосу» підкреслила, що робота партії будується навколо передвиборчої програми. «Голос» — одна з небагатьох партій, яка серйозно ставиться до своїх обіцянок і виконує їх. За два роки політсила виконала 43% своїх обіцянок.

«Ми прагнемо зробити Україну сучасною, технологічно та економічно розвиненою країною. Ми знаємо, що для цього потрібно робити просто зараз. Ми знаємо, що багато викликів, що стоять перед Запоріжжям, можна вирішити й на національному, й на місцевому рівнях. І я бачу п'ять таких основних проблем», — зазначила лідерка.

Основні проблеми Запоріжжя, які виділила Кіра Рудик — екологія, медицина, якість місцевих доріг слабкий розвиток туризму, низька інвестиційна привабливість міста і безробіття.

«Лише разом ми зможемо подолати виклики як регіону, так і країни. Тому так важливо, щоб однодумці, які розуміють, куди і як слід рухатися Україні, щоб бути процвітаючою європейською державою, працювали разом!», — резюмувала Кіра Рудик.

Підписуйся на нашi

ще новини