Місцеві ради, які самостійно встановлюють кисневі станції, мають отримати допомогу у сплаті комуналки, — Інна Совсун

Місцеві ради, які самостійно встановлюють кисневі станції, мають отримати допомогу у сплаті комуналки, — Інна Совсун

Місцева влада у Рівному, не чекаючи допомоги з Кабміну, самостійно встановила кисневі станції у ковідних лікарнях. Проте це обладнання суттєво збільшує витрати на комуналку. Тому ініціативні громади також мають бути підтримані державою. Про це повідомила народна депутатка від «Голосу» Інна Совсун.

«Поки Уряд необгрунтовано роздає гроші Міністерству внутрішніх справ Арсена Авакова, регіони самотужки закуповують кисневі станції для ковідних відділень. Місцева влада у Рівному повідомила мені, що вже закупила таке обладнання. Тамтешні медики вже мають потужніші ресурси для порятунку людей. Поза сумнівами — такий підхід заслуговує на підтримку. Сподіваюсь, держава допоможе хоча б шляхом компенсації на збільшені витрати на комунальні послуги», — додала народна депутатка.

Ще у травні наша фракція зареєструвала в Раді законопроект про кисневі станції. «Голос» закликає виділити 800 млн грн на їх встановлення, адже це питання порятунку людських життів.

«Голос» переконаний, що боротьба з пандемією сьогодні має бути на першому місці у нашій державі. Процес вакцинації тільки розпочинається, тому про подолання COVID-19 говорити ще зарано. Маємо направити гроші для забезпечення всіх опорних лікарень необхідним обладнанням і підтримати медиків.

Підписуйся на нашi

ще новини