На хвилі брехні і популізму країна летить у прірву: Андрій Осадчук про наслідки політики влади

На хвилі брехні і популізму країна летить у прірву: Андрій Осадчук про наслідки політики влади

Влада сподівається врятувати економіку за допомогою продуктових карток, регульованих тарифів і цін, бо не розуміє глибини і причин поточних економічних, соціальних і політичних проблем (або робить вигляд). Враховуючи, що за комунальні послуги українці вже заборгували рекордні майже 73 млрд гривень, в Офісі президента час думати й над талонами для оплати компослуг. Адже інших, дієвих і системних пропозицій вони вигадати не може. Таку думку висловив заступник голови партії «Голос», народний депутат Андрій Осадчук.

Найгірше, що команда Зеленського замість того, щоб хоча би вчитися на своїх помилках, виправдовується подекуди відвертим обманом та популізмом. Тим часом виклики і ризики загальнодержавного рівня лише примножуються.

«Щоб не скотитися до риторики про продуктові картки, діяти потрібно було у формі «докризових заходів». Вчасно закуповувати газ, коли ціна на нього була прийнятною, накопичувати запаси вугілля задовго до початку опалювального сезону, реально викорінювати корупцію й олігархію, забезпечити політичний нейтралітет правоохоронної системи і реформувати суди, а не займатись перерозподілом потоків та сфер впливу.

Нагадаю, що попри космічні борги українців через неспроможність оплачувати виставлені рахунки, влада відповідно до своїх прогнозів зменшила фонд субсидій у 2022 році аж на 9 млрд у порівнянні з 2021 роком. Так виглядає, що і тут вони помилилися при тому, що це все від увається на тлі енергетичної війни, яку веде Росія», — зазначив Андрій Осадчук.

1 грудня Зеленський виступив з щорічною доповіддю у ВР. Тоді він дослівно сказав: «енергетична криза — це не про Україну». Сьогодні ми точно знаємо, що він збрехав. Так, на хвилі неправди та популізму країна продовжує летіти у прірву. Добробут та економічне зростання, все те, що обіцяв Зеленський — це точно не про регульовані тарифи, продуктові картки і штучне зниження тарифів.

На превеликий жаль, люди які здебільшого не мали жодного уявлення про демократію, демократичні інститути і порядок ухвалення рішень, продовжують керувати країною без жодної стратегії і розуміння, що і як робити. Не потрібно дивуватися провальним результатам.

Підписуйся на нашi

ще новини