На шляху до вступу в ЄС Україні доведеться відстоювати свої інтереси, — Кіра Рудик

На шляху до вступу в ЄС Україні доведеться відстоювати свої інтереси, — Кіра Рудик

Під час перемовин про вступ до Європейського Союзу Україні доведеться докласти чималих зусиль для відстоювання своїх інтересів. Це буде непроста робота, яка вимагатиме часу, однак цей шлях проходили усі держави ЄС. На цьому акцентує народна депутатка України, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Ми зараз думаємо про перемовини про вступ до ЄС, що це виглядатиме так: Європа висуває нам цілу низку вимог, а нам потрібно буде їх виконувати. Але насправді це буде не так. У нас є дуже чітка позиція і нам потрібно буде її відстоювати. Адже від нас будуть хотіти речі, які ми не готові і не повинні робити.

Це стосується, наприклад, позиції стосовно агропромисловості, де наш інтерес не зменшувати обсяги виробництва, а тривати їх на тому ж рівні і захищати українських фермерів. Будуть складні перемовини стосовно захисту даних, тому що в деяких напрямках європейське законодавство занадто зарегульоване і це стримує розвиток», — констатує лідерка «Голосу».

За словами Кіри Рудик, таке відстоювання своїх позицій — нормальна практика, яку проходила кожна країна.

«Це те, що робила кожна європейська країна при вступі до ЄС. Нам потрібно буде домовитись з усіма в Єврообʼєднанні і відстояти свої інтереси. Ми чітко розуміємо, що це займе багато часу, але готові до цього», — наголосила народна депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини