Нашій країні потрібні не лише відсотки з заморожених активів рф, а всі гроші агресора, — Кіра Рудик

Нашій країні потрібні не лише відсотки з заморожених активів рф, а всі гроші агресора, — Кіра Рудик

В очікуванні рішень від зустрічі лідерів країн Великої Сімки, Україна працює, щоб не лише отримати відсотки від заморожених активів рф, а й щодо використання цих коштів на озброєння. Про це повідомила народна депутатка, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Ми маємо бити ворога туди, де болить, і це саме питання конфіскації російських активів. В очікуванні саміту лідерів країн Великої Сімки ми знаємо, що є попереднє погодження рішення щодо конфіскації відсотків з цих активів в усіх країнах, які є членами G7. Крім того, йдуть переговори, чи можна ці відсотки використати на зброю чи тільки на відбудову України», — деталізували лідерка «Голосу».

При цьому постійно триває робота над конфіскацією усіх заморожених активів кремля.

«Зараз перемовини йдуть на двох треках. Перший — нам потрібні не лише відсотки, а всі заморожені російські активи. Друге — ми хочемо їх використовувати на озброєння, на побудову нових заводів, на нові замовлення для нашого ОПК. Бо відбудова — це важливо, але нам важливіше зараз перемогти ворога. І ми в очікуванні гарних новин з цього приводу», — підкреслила народна депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини