Наука — це основа для технологічного розвитку країни, наша найбільша інвестиція у побудову нової економіки, — Інна Совсун

Наука — це основа для технологічного розвитку країни, наша найбільша інвестиція у побудову нової економіки, — Інна Совсун

Ми не зможемо побудувати сучасну технологічну економіку без фахівців у природничих та інженерних спеціальностях. Черкаський виробник засобів захисту рослин та рідких добрив «Укравіт» залучає до роботи випускників місцевих вишів. Про це розповіли представники «Укравіту» під час візиту команди «Голосу» на підприємство.

Випускники хімічних та біологічних факультетів з черкаських університетів стали провідними фахівцями на підприємстві «Укравіт». У 2018 році на підприємстві розпочали проект «Інститут здоров’я рослин». Науковці у сучасних лабораторіях досліджують, розробляють та впроваджують нові підходи та технології у сільському господарстві.

Зустрічі команди «Голосу» у Черкасах відбуваються у рамках всеукраїнського туру для презентації «Національного плану «Голосу» на 2021 рік. Цього тижня народні депутати відвідають Черкаси, Кропивницький, Херсонщина та Одещину.

Пряма мова

Інни Совсун, заступниці голови партії «Голос»:

— У нас є усі можливості для розвитку високотехнологічних продуктів. І зараз і держава, і підприємці мають дбати про розвиток природничої та інженерної освіти. На багатьох підприємствах під час своїх зустрічей ми чули про кризу кадрів, що дуже важко знайти людей необхідної кваліфікації. Проте сучасні технологічні підприємства існують і їм — конче потрібні кваліфіковані спеціалісти.

Сучасні лабораторії та добрі умови роботи — це все вже є в Україні. А, отже, молодь, яка цікавиться природничими науками, — може бачити перспективу роботи тут, в Україні, а не планувати виїзд за кордон.

Підписуйся на нашi

ще новини