Навчання після деокупації і моніторинг знань, — Інна Совсун про пріоритети в освіті

Навчання після деокупації і моніторинг знань, — Інна Совсун про пріоритети в освіті

Питання освіти не можна відкладати на віддалену перспективу. Вже зараз мають бути готові плани навчання після деокупації територій і моніторинг якості освіти. На цьому наголошує народна депутатка, заступниця голови партії «Голос» Інна Совсун.

«росіяни розуміють, що якщо вони зайдуть до школи, змінять програми і залізуть в мізки дітям, то після цього буде значно складніше подолати цю окупацію в головах з українського боку. Відповідно і нам треба розуміти, що після деокупації з цим потрібно буде працювати і робити зворотні кроки. Ці питання в освіті не можна відкладати на віддалену перспективу», — пояснює представниця «Голосу».

Також, за словами Інни Совсун, потрібно працювати і на територіях, підконтрольних Україні, і більш системно підходити до питання освіти.

«Онлайн-навчання для дітей початкових класів має наслідки і треба розуміти, що діти багато втратили. Потрібно терміново розробляти програми надолуження прогалин для них в освіті. Для цього потрібен якийсь мінімальний моніторинг. Наприклад, діти, які просиділи в бомбосховищах, не опанували програми і треба розуміти, як їм допомагати вчитися далі», — акцентує народна депутатка.

Підписуйся на нашi

ще новини