НАЗК відновило державне фінансування партії «Голос»

НАЗК відновило державне фінансування партії «Голос»

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) відновило державне фінансування політичної партії «Голос». Звинувачення керівництва НАЗК у нецільовому використанні коштів були повністю необґрунтованими. Ми довели свою правоту в суді.

Ще від початку 2021 року НАЗК пішло на порушення закону і позбавило «Голос» державного фінансування. При цьому партію звинуватили у начебто нецільовому використанні коштів. «Голос» підозрював, що одну з ключових антикорупційних інституцій використовують для тиску на опозицію. І довів у суді, що передбачене законом державне фінансування використовується виключно у передбачений українським законодавством спосіб.

Основний принцип «Голосу» — дотримання букви закону і прозорість діяльності. З цим ми йшли на вибори і цього дотримуємось протягом своєї каденції у парламенті. Тепер це доведено ще й судом.

Ми переконані, що тиск влади, її сателітів і ситуативних поплічників на опозицію, ще й з використанням антикорупційних органів є верхом цинізму. Так само як і використання владою деяких колишніх партійців, які проміняли принципи перед виборцям на політичну, фінансову і карʼєрну вигоду.

Підписуйся на нашi

ще новини