Не можна концентрувати владу в одних руках і розказувати Заходу про розбудову демократії, — Кіра Рудик

Не можна концентрувати владу в одних руках і розказувати Заходу про розбудову демократії, — Кіра Рудик

Поки для цивілізованого світу Україна має образ останнього оплоту демократії, який протистоїть агресору, всередині Банкова сама вибудовує диктатуру і тоталітаризм. Таку думку висловила лідерка партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

«Проблема в тому, що назовні ми всі єдиноголосно повторюємо: Україна — це демократичний щит Європи, пострадянська країна, яка будує демократію і бореться з впливом Росії. Але всередині України все не так: те, що відбувається з українською владою, дедалі менше схоже на демократію», — пояснює народна депутатка.

Йдеться про тиск та переслідування проєвропейської опозиції із залученням ручних правоохоронних структур. Це вже відчувають на собі депутати фракції «Голос».

«Це спроба сконцентрувати владу в своїх руках, це утиски опозиції, це переслідування опозиційних лідерів та спроба закрити рота опозиції руками силових органів. Всі ці кроки влади направлені абсолютно на концентрацію всіх повноважень в одних руках і вони є прямим запереченням того, що ми говоримо цивілізованому світу: Україна — це демократія, яка здатна боротися. Тому те, що робить зараз Банкова, буде нищівним для підтримки України Заходом», — наголошує лідерка «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини