Не треба забувати маніфест бізнесу державі: Кіра Рудик назвала пріоритет «Голосу» напередодні локдауну

Не треба забувати маніфест бізнесу державі: Кіра Рудик назвала пріоритет «Голосу» напередодні локдауну

Посилення карантинних умов є неминучим процесом для України — кожного дня кількість захворювань на COVID-19 стрімко зростає. Однією з головних сфер, котра постраждає від майбутнього локдауну — це бізнес. Для того, щоб врятувати українських підприємців від закриття своєї власної справи, політика держави щодо нових карантинних обмежень має бути справедливою та зрозумілою. Про це заявила лідерка партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

«З давніх-давен маніфест бізнесу до держави був: «Не чіпайте нас». На жаль, зараз через локдаун це зробити надзвичайно важко, але потрібно, щоб нові карантинні обмеження були справедливими, зрозумілими і про них попереджали завчасно. Саме це є головним пріоритетом «Голосу» зараз — зробити так, щоб кожен з тих, у кого є власна справа або бізнес, пережили коронавірус без втрат, там, де потрібно, отримали допомогу і могли працювати далі», — наголосила Кіра Рудик.

Зараз влада дбає про підприємців за залишковим принципом — тобто, тільки тоді, коли вони виходять на вулиці або втрачають бізнес, зазначила народна депутатка. Для того, щоб українські підприємці не були вимушені закривати свої справи під час локдауну, влада має реалізувати декілька кроків, котрі ініціювала партія «Голос»:

1. Кожен, хто хоче працювати і слідує правилам, повинен мати можливість це робити.

2. Відмінити ЄСВ та податкові перевірки під час локдауну.

3. Надати додаткові 10 мільярдів гривень на підтримку підприємців під час локдауну.

Політика влади у сфері формування бюджету, введення нових обмежень та пільг має враховувати інтереси українського бізнесу. В іншому випадку, нові навантаження можуть мати катастрофічні наслідки.

«Я зроблю все, щоб цього року не повторився минулорічний сценарій. Щоб підприємці знову не почали закривати свою власну справу та виходити на вулицю, кажучи, що «влада залишає їх без штанів», — резюмувала лідерка партії «Голос».

Підписуйся на нашi

ще новини