Непослідовність Банкової паплюжить репутацію України на міжнародній арені, — Інна Совсун

Непослідовність Банкової паплюжить репутацію України на міжнародній арені, — Інна Совсун

Чіткої позиції з боку президента Зеленського не вистачає не тільки в Україні, але й на Заході. Європейські політики так само не розуміють, якою є поточна позиція України, чого Україна хоче добитися, чому український президент спочатку говорить, що хоче особисто говорити з Путіним, а потім просить американців запроваджувати санкції проти «Північного потоку-2». Про це заявила народна депутатка партії «Голос» Інна Совсун.

«Я була втішена бачити, що на днях Зеленський закликав запроваджувати санкції проти «Північного потоку-2», але це вже дещо запізно. Наразі треба визнати, що ймовірніше американських санкцій проти потоку не буде. Попри те, що тут є внутрішньоамериканські причини, частково це пояснюється непослідовною політикою української влади, яка не тримала це питання в полі зору і допустила таку ситуацію. Тобто робота на міжнародному полі має дуже непослідовний вигляд», — наголосила Інна Совсун.

Така поведінка влади має дуже негативні наслідки для України на міжнародній арені. І в розпал гострої міжнародної політичної ситуації чіткої позиції з боку української влади немає. Непослідовність Банкової паплюжить репутацію України в міжнародному політикумі, вважає Совсун.

Підписуйся на нашi

ще новини