Непослідовність уряду ставить під загрозу можливість продовження співпраці з МВФ, — Тарас Козак

Непослідовність уряду ставить під загрозу можливість продовження співпраці з МВФ, — Тарас Козак

Прем'єр Шмигаль анонсував нову програму співпраці з МВФ після закінчення поточної. Це — чергова демонстрація того, наскільки влада є відірваною від реальності. Вони роблять гучні обіцянки і заявляють про амбітні плани, проте, якщо подивитись на об'єктивні результати їхньої роботи, стає очевидним, наскільки кепські справи. Про це заявив депутат партії «Голос» у Київміськраді Тарас Козак.

«Навесні 2021 року був ухвалений стратегічний план розвитку України до 2030 року. У цьому плані рівень ВВП був визначений в один трильйон доларів, але наступним рішенням Кабміну був фактично порушений. Також рік тому Шмигаль заявляв, що відсутність Фондового ринку в Україні — це злочин, але за цей час у цьому плані нічого так і не змінилося», — зазначив депутат.

Під час візиту до США президент Володимир Зеленський презентував так званий «план» трансформації країни вартістю в 277 мільярдів доларів. Це була маніпуляція, щоб справити враження, не більше. Ймовірно, заявити про 10 чи 50 млрд команда президента вважала не солідним, а от 277 — інша справа. Єдина ремарка: ця сума дорівнює п’яти річним бюджетам України і майже двом ВВП. Тобто, це дуже велика сума, яку не зрозуміло, де брати. Прогнозовано, після гучної заяви, ОП більше цю тему не коментує.

«Замість того, щоб навести порядок в правоохоронних органах і «дати по руках» податківцям, які хочуть «залізти до кишень» бізнесу, вони запроваджують інвестиційних нянь — якесь ноу-хау в світовій економіці. Влада озвучує гучні плани, а по факту маємо економічну та енергетичну кризи. Тобто там, де уряд повинен показати результат, є тільки провали», — наголосив Тарас Козак.

Підписуйся на нашi

ще новини