Нова парламентська ТСК у справі «вагнерівців» має бути створена невідкладно, — Роман Костенко

Нова парламентська ТСК у справі «вагнерівців» має бути створена невідкладно, — Роман Костенко

Заява екс-керівника ГУР МОУ про причини зриву спецоперації із затримання російських найманців фактично нівелювала висновки проміжного звіту, які були зроблені ТСК «слуг народу». Наразі повністю зруйнована довіра до роботи цієї слідчої комісії, тому в парламенті невідкладно повинна бути створена нова ТСК на чолі з опозиційними депутатами і обов’язковою присутністю представників монобільшості. Про це заявив секретар комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат «Голосу» Роман Костенко.

«Депутати всіх політичних сил повинні об’єднатися навколо цього питання та провести об’єктивне неупереджене розслідування. Чому спецоперація зірвалася, які причини? Чи дійсно спрацювала контррозвідка РФ чи Білорусі, чи був «кріт» в Офісі президента або ж це колапс управління нацбезпекою у всій вертикалі? От на ці питання повинна була відповісти діюча ТСК.

А що ми побачили у проміжному звіті? Крім офіційного підтвердження того, що спецоперація була, ТСК «монобільшості» за пів року не видала нічого цінного. Та і це відбулося завдяки активній роботі опозиції, яка не входить до складу комісії», — наголосив Роман Костенко.

Більше того, ця ТСК працювала не для того, щоб встановити істину, а навпаки, щоб приховати причини зриву спецоперації.

Тому, враховуючи заяви екс-керівника ГУР МОУ, нова ТСК повинна показати швидкий результат і дати чіткі відповіді на питання, які наразі турбують всю країну.

Підписуйся на нашi

ще новини