Нові суди, блокування поставок води в Крим, заочне засудження, впровадження сенсорної кнопки — ключові досягнення 5-ї сесії ВР, — Андрій Осадчук

Нові суди, блокування поставок води в Крим, заочне засудження, впровадження сенсорної кнопки — ключові досягнення 5-ї сесії ВР, — Андрій Осадчук

Партія «Голос» піднімала питання впровадження сенсорної кнопки з перших днів, як тільки зайшла в парламент. Ми точно знали, що це гарантований технічний інструмент для тотального усунення кнопкодавства, як цинічного знущання над основами і самою суттю представницької демократії. Ідея була нарешті підтримана та реалізована, в результаті проблема кнопкодавства відпала як така, заявив народний депутат «Голосу» Андрій Осадчук.

Ми намагалися бути сфокусованими на декількох основних темах і у нас це вийшло. Є чимало досягнень, які в значній мірі отримали свій остаточний вигляд саме завдяки зусиллям «Голосу».

«Партія «Голос» ще на початку роботи в парламенті розуміла, що буде максимально ефективною тільки за умови сфокусованості. Наша команда невелика, тому треба зосереджуватися на певних чітких напрямках. Ми кинули абсолютно всі сили на судову реформу. Говорили про неї на всіх можливих майданчиках: у ЗМІ, в комітетах, під час зустрічей із західними партнерами», — підкреслив Андрій Осадчук.

Крім того, нардеп наголосив: ми в значній мірі забезпечили перезапуск судової влади і це дає шанс на реальне очищення судів. Також ми закрили питання щодо поставок води в окупований Крим. Це часто використовував окупант для маніпуляцій. І, нарешті, ми як держава дали чітку відповідь — жодної краплини до моменту повної деокупації півострову.

«Також ми допомогли імплементувати певні правила міжнародного гуманітарного законодавства і підтримали нові формати заочного засудження. Це дає можливість притягнути до відповідальності злочинців, які переховуються на тимчасово окупованих територіях. Генпрокуратура отримала всі інструменти в свої руки, щоб заочно засуджувати винних», — підкреслив Андрій Осадчук.

Безумовною перемогою є запровадження сенсорної кнопки, додав народний обранець. «Голос» боровся за це і точно знав, що сенсорна система працює і вона ефективна.

Підписуйся на нашi

ще новини