Новий Генеральний план Києва має відповідати реаліям сучасного міста, — Григорій Маленко

Новий Генеральний план Києва має відповідати реаліям сучасного міста, — Григорій Маленко

Діючий Генеральний план Києва втратив свою актуальність, адже приймався майже 20 років тому. Влада столиці повинна розробити новий документ, який буде відповідати реаліям сучасного міста. Про це заявив голова фракції «Голосу» у Київраді, перший заступник голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Григорій Маленко.

Генплан Києва прийнято ще у 2002-му році з показниками, які розраховували до 2020-го. Наразі він застарів. Станом на початок цього року, рівень відхилення окремих показників досягав 26%, розповів депутат.

«Труднощів додає той факт, що майже третина плану столиці була не реалізована. Це низка об’єктів соціальної сфери, транспорту та інженерного забезпечення. Окрім того, кількість постійних мешканців Києва вже перевищує прогнозований показник на 10,2%. Тому пропоную колегам з усіх фракцій долучитись до розробки нового, перспективного Генплану столиці», — заявив Григорій Маленко.

Депутат підкреслив, що новий генеральний план був презентований ще в грудні 2019 року. Ним хотіли замінити старий, проте через карантин процес розробки документу дуже затягнувся. За півтора роки в Київраді так і не провели громадських слухань проекту.

Підписуйся на нашi

ще новини