Оцінка освітніх втрат має стати ефективним інструментом для покращення освіти в нинішніх реаліях, — Інна Совсун

Оцінка освітніх втрат має стати ефективним інструментом для покращення освіти в нинішніх реаліях, — Інна Совсун

Моніторинг освітніх втрат не є самоціллю, а має бути інструментом з покращення якості освіти українських дітей. На цьому наголошує заступниця голови партії «Голос», народна депутатка Інна Совсун.

«Зараз є надія, що така оцінка знань буде зроблена. Шкода, що так пізно Міносвіти до цього дійшло, але краще пізно, ніж ніколи. Але треба розуміти, що самої по собі її недостатньо. Потім потрібно буде скерувати ресурси для того, аби ці освітні втрати надолужити. Цей крок дуже важливий і про нього треба вже говорити. Сам моніторинг не є ціллю, він є інструментом для досягнення іншої цілі — покращення якості освіти в тих реаліях, в яких опинились наші діти», — підкреслює народна депутатка.

За словами Інни Совсун, освітні втрати в українських школярів були і до повномасштабного вторгнення — через пандемію і карантин.

«Ще до початку повномасштабного вторгнення нам терміново потрібно було провести оцінку освітніх втрат. Тому що 2 роки пандемії самі по собі вплинули на якість освіти наших дітей і це треба було поміряти. Тоді Міносвіти не мало методології, як це робити і тому не проводило нічого», — констатує представниця «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини