02.12.2019

Парламент має відреагувати на порушення Росії статуту Інтерполу та заслухати представника МЗС перед Нормандською зустріччю, — «Голос»

Росія зловживала своїм правом впливати на міжнародну організацію кримінальної поліції Інтерпол з метою скоєння тиску на Україну в умовах збройної агресії. Про це заявив Сергій Рахманін, голова фракції «Голосу»,під час погоджувальної ради у Верховній Раді. Парламент на цьому пленарному тижні повинен включити до порядку денного проект постанови про вплив Росії на Інтерпол. Документ має містити заяву Верховної Ради України з належною оцінкою діяльності Російської Федерації, яка порушила статут Інтерпола.

Другий важливий аспект у секторі зовнішньополітичної діяльності – низка питань пов’язаних з РФ. «Буде корисним і необхідним заслухати керівництво Міністерства закордонних справ України під час години запитань до уряду у п’ятницю. Серед питань – це і питання НАТО, і питання зустрічі у Нормандському форматі, і питання газових перемовин з Росією», – пояснив Сергій Рахманін.

Продовжуємо працювати. Підписуйся на наш Facebook, Twitter, Instagram, Telegram, YouTube та Viber.