Парламент має врахувати зауваження підприємців до криміналізації контрабанди, — Ярослав Железняк

Парламент має врахувати зауваження підприємців до криміналізації контрабанди, — Ярослав Железняк

Тиждень тому «Голос» зібрав всі зауваження та пропозиції бізнес-асоціацій та експертів щодо законопроекту №5420 про повернення криміналізації контрабанди. Сьогодні голова фракції «Голос», перший заступник комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк повідомив, що податковий комітет схвалив всі подані зауваження та направив для доопрацювання законопроекту в основному комітеті.

«Як і обіцяв підприємцям, всі отримані зауваження до концепції криміналізації контрабанди виніс на обговорення податкового комітету. У своєму висновку комітет вказав всі основні недоліки. Зокрема, низький поріг порушень для кримінальної відповідальності, невідповідність передбачених покарань тяжкості злочину, занадто широкі можливості правоохоронців по-різному трактувати норми. Ні у кого не залишається сумнівів, що повернення криміналізації контрабанди в такому вигляді лише збільшить тиск на законослухняних підприємців», — пояснив рішення комітету Ярослав Железняк.

Народний депутат додав, що всі висновки податковий комітет направив до правоохоронного комітету, який є головним по цьому законопроекту. Саме депутати правоохоронного комітету мають всі шанси врахувати зауваження бізнесу при розгляді законопроекту та не пропустити документ на розгляд парламенту без доопрацювання.

Підписуйся на нашi

ще новини