30.05.2019

Партія «Голос» відкрила список для своїх волонтерів

Партія «Голос» Святослава Вакарчука отримала настільки потужну підтримку від волонтерів, що прийняла рішення віддати їм частину виборчого списку. Відбір учасників списку від волонтерів триває прямо зараз!

«Після перегляду анкет наших волонтерів та індивідуальних співбесід з ними, ми зрозуміли, що там є не просто помічники. Там є люди, які і є справжніми змінами. Саме тому партія “Голос” прийняла безпрецедентне для української політики рішення. Ми пропонуємо нашим волонтерам ставати учасниками нашого передвиборного списку з яким ми підемо на вибори до Верховної Ради», — сказав Святослав Вакарчук у відеозверненні.

На сайті GolosZmin.org можна заповнити заявку, щоб стати:

  • членом партії «Голос»;
  • учасником виборчого списку партії;
  • кандидатом у народні депутати України по мажоритарному округу від партії.

«Ми вже відібрали понад 50 дуже цікавих і достойних кандидатів. І це тільки початок! А ще ми впевнені, що серед них багато лідерів, готових боротися від нашого імені на мажоритарних округах», — додав лідер «Голосу».

Волонтери мають заповнити форму, надіслати CV та мотиваційні листи, додати ідеї до програми партії та регіональної програми.

«Тож зголошуйтеся до, якщо ви відповідаєте знаменитим критеріям партії “Голос”. Всі деталі є на сайті. Зробимо політику відкритою!» — підсумував він.

Персональний склад списку затвердить з’їзд «Голосу». З’їзд також вирішить, кого з кандидатів у народні депутати України партія підтримає у мажоритарних округах.

Продовжуємо працювати. Підписуйся на наш Facebook, Twitter, Instagram, Telegram, YouTube та Viber.