Перше питання «президентського опитування» є дуже влучним, — партія «Голос»

Перше питання «президентського опитування» є дуже влучним, — партія «Голос»

Партія «Голос» закликає президента України надати перелік судових справ (або хоча б одну) щодо корупції у великих розмірах, які за його каденції завершились позбавленням волі звинуваченого чиновника на термін 12 років. Це максимальне покарання за корупцію, передбачене чинним Кримінальним кодексом України.

Для всієї країни очевидно, що реальною проблемою є не термін покарання, а відсутність раніше обіцяних президентом «посадок» корупціонерів. Найрезонансніші справи, на згадуванні яких чинний президент починав свою політичну кар’єру, на сьогоднішній день успішно «зливаються» у корумпованих правоохоронних органах та судах.

Справи Свинарчуків та Роттердам+, про які знає всі країна, так і не дочекались справедливих судових вироків. Будь-які розслідування, в яких фігурують інтереси олігархів, згортаються ще до висування обвинувачень.

Відтак, партія «Голос» вважає перше питання, яке президент запланував винести на, так зване, опитування, дуже влучним. Таким чином, вся країна зможе згадати обіцяні президентом «посадки», і зайвий раз пересвідчитись, що імітація антикорупційної діяльності — це все, на що виявилась здатною чинна влада.

З корупцією потрібно боротися не збільшенням термінів покарання, які й зараз достатні, а розбудовую незалежних і професійних інституцій — судів, прокуратури, поліції.

Настає час, коли не народ буде відповідати на запитання президента, а навпаки.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!