Після численних поразок вожді рф хочуть «реабілітуватись» за рахунок Бахмуту чи Соледару, — Роман Костенко

Після численних поразок вожді рф хочуть «реабілітуватись» за рахунок Бахмуту чи Соледару, — Роман Костенко

Взяття Бахмуту чи Соледару потрібно керівництву рф, щоб дати російському суспільству якусь перемогу після низки невдач на фронті. З військової точки зору просування ворога в цих містах має мало значення. Таку думку висловив народний депутат «Голосу», який боронить Україну, Роман Костенко.

«Це більше боротьба за вплив в росії. З військової точки зору це буде хіба якийсь тактичний успіх, якщо вони будуть на нього спроможні. Я думаю, що вони Бахмут не захоплять, бо там достатньо сил і засобів, щоб тримати далі оборону», — наголошує народний депутат.

З політичної точки зору для росіян захоплення хоча б якихось міст має значення. Їм потрібно виправдати втрату Херсона і дати хоча б якусь «перемогу» суспільству, адже все ще триває мобілізація.

«Після здачі Херсону росії потрібна якась «перемога» і от вони намагаються за рахунок Соледару чи Бахмуту якось продати на внутрішній ринок, що «от ми змогли». росія завжди так діяла і їм потрібна перемога для суспільства, тим більше, коли триває мобілізація і вони втратили Херсон. Ще плюс — бандитська історія пригожина, який намагається субʼєктивізуватись, де він є якоюсь одиницею зі своєю армією і може впливати на процеси в рф», — пояснює представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини