Після рішення США про конфіскацію активів рф процес має активізуватись на рівні G7, — Кіра Рудик

Після рішення США про конфіскацію активів рф процес має активізуватись на рівні G7, — Кіра Рудик

Рішення США конфіскувати заморожені активи рф відкриває новий етап на цьому напрямку роботи. Наступними аналогічні рішення мають ухвалити всі країни Великої сімки, хоча тут буде дещо складніше. Так вважає народна депутатка, лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Після того, як США ухвалюють своє рішення, я впевнена, що це дає нам дуже сильну позицію в перемовинах з іншими союзниками. Цей процес є абсолютно невідворотнім. З тими, хто досі сумнівається, треба посилювати дипломатичну роботу. Перемовини країн Великої Сімки з приводу конфіскації будуть, хоча і більш напруженими», — підкреслює народна депутатка.

Щоб переконати усіх партнерів конфіскувати російські кошти знадобиться чимало зусиль. Однак важливо розуміти: щойно ці рішення ухвалить колективний Захід, то далі підуть усі інші.

«Зараз ми дуже поспішаємо в тому, щоб всі необхідні кроки були проведені вчасно і росія чітко зрозуміла, що вони можуть вже забути про ці активи в США, Канаді, Великій Британії, ЄС, Японії та інших країнах. Я впевнена, щойно це рішення ухвалять демократичні країни, за ними підуть інші», — говорить Кіра Рудик.

Підписуйся на нашi

ще новини