Після свят проблем буде ще більше: Кіра Рудик вимагає негайної реакції влади на кризи в країні

Після свят проблем буде ще більше: Кіра Рудик вимагає негайної реакції влади на кризи в країні

Парламент пішов на канікули до кінця січня — це найдовша перерва за останні 10 років. Доцільність такого рекорду під час гостро нестабільної політичної ситуації в Україні та світі залишається загадкою. Росія стягує війська до наших кордонів і шантажує Європу газом, вимагаючи відмовити Україні у праві вступу до НАТО. Все це відбувається на фоні глибоких проблем всередині держави. За таких обставин, Верховна рада у парламентсько-президентській республіці має працювати, вважає лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

«Я як голова політичної партії зараз працюю майже без вихідних. Ми готуємо пакет законопроектів для того, щоб вирішити чотири критичні кризи, перед якими стоїть наша країна. Це нацбезпека, економіка, енергетика, ковід. А от такі довгі канікули парламенту, схоже, викликані надією влади, що за новорічні свята все вирішиться само собою. Президент та його команда будуть дуже здивовані, що проблем в країні стало тільки більше. Але «Голос» не мовчатиме і не сидітиме, склавши руки. Разом з іншими опозиційними фракціями ми вимагаємо позачергового скликання засідання Верховної Ради», — наголосила Кіра Рудик.

Відповідне звернення вже зареєстроване в парламенті, додала народна депутатка. Опозиція вимагає заслухати очільників критичних міністерств щодо поточної ситуації в країні: оборони, охорони здоров'я, економіки. А також прем'єр-міністра Шмигаля і президента, який має представити план дій на найближчий час та позицію з гострих політико-правових питань.

За 2,5 роки Володимир Зеленський так і не спромігся вийти на діалог з опозиційними фракціями. Він не вважає за потрібне дослухатися до іншої точки зору і брати до уваги поради від професіоналів. Власні політичні бали він ставить вище, ніж інтереси України. Це, як мінімум, вкрай недалекоглядно.

Підписуйся на нашi

ще новини