Поки Кремль шантажує всю Європу і світ, Зеленський катається на лижах, — Андрій Осадчук

Поки Кремль шантажує всю Європу і світ, Зеленський катається на лижах, — Андрій Осадчук

У Казахстані — криваві сутички, в Європі — нестабільна ситуація з газом, Кремль агресує, шантажує і тисне на цивілізований світ, погрожуючи новою війною в Україні. Тим часом Володимир Зеленський йде у тривалу відпустку і хизується катанням на лижах і селфі. Було би добре, якби його спокій і легковажність свідчили про впевненість і міцність позицій у міжнародній політиці. Але, на жаль, для України, це не так. Така байдужість до порядку денного свідчить тільки про те, наскільки Зеленський далекий від державницьких цінностей і розуміння рівня своєї відповідальності на посаді президента. Таку думку висловив заступник голови партії «Голос», народний депутат Андрій Осадчук.

«Маю глибокі сумніви, що президент Зеленський офіційно оформив свою відпустку. Але навіть якщо це так (а це єдиний шлях, як він може законно відпочивати), то це викликає ще більше запитань. В Казахстані, за офіційними даними, розстріляли більше 100 людей, за неофіційними — щонайменше вдвічі більше.

Росія та Білорусь ввели туди свої війська, щоб придушити волю людей і фактично взяти під контроль величезну країну Центральної Азії. Наївно думати, що ці події жодним чином не вплинуть на Україну. Сумно і дуже небезпечно, що наївність такого рівня має місце на Банковій, де за таких обставин всі пішли святкувати Новий рік. А Кремль тим часом знову підтягує війська до українського кордону», — наголосив Андрій Осадчук.

«Голос» вважає, що не можна ігнорувати очевидні загрози нацбезпеці. Цинічно утримуватися від офіційної реакції на масові вбивства протестуючих. Опозиційні політсили вже офіційно звернулися до голови Верховної Ради з вимогою негайно скликати позачергове засідання парламенту. Також направили вимогу щодо звітів з усіх безпекових питань. Поки що відповіді не отримали, але опозиція як мінімум діє, поки президент катається на лижах.

Підписуйся на нашi

ще новини