Поки уряд не має плану дій, його робота буде хаотичною й неефективною, — Кіра Рудик

Поки уряд не має плану дій, його робота буде хаотичною й неефективною, — Кіра Рудик

Вже більше року Денис Шмигаль очолює уряд. Протягом цього часу він давав різні обіцянки, говорив фантастичні, як виявилося, речі про півмільйона робочих місць. Але так і не представив парламенту чіткої стратегії роботи Кабінету міністрів. Її не існує. Об'єктивно оцінити якість роботи уряду неможливо, бо він працює в хаосі, заявила голова партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

«Щоб оцінювати роботу уряду, потрібно розуміти, що уряд планує робити. Проте Кабмін досі не має чіткої затвердженої програми своєї діяльності, яку б затвердила Верховна Рада. Бо ми, нагадаю, живемо в парламентсько-президентській республіці. Оскільки такого плану немає, будь-які обіцянки, про які нам з трибуни каже прем'єр-міністр, не мають жодного обгрунтування. Тому немає і відповідальності», — зазначила народна депутатка.

Уряд обіцяв створити 500 тисяч робочих місць у зв'язку з пандемією, додала вона. Минув рік, обіцянка так і залишилась обіцянкою. Також Кабмін говорив про повноцінну вакцинацію українців до кінця 2021 року. Станом на сьогодні щеплення відбуваються недостатньо швидко, чимало людей все ще бояться і не довіряють вакцинам.

«Третя обіцянка — забезпечити зростання економіки. Сьогодні вона в кризі і стагнації. Чи знає уряд, як це виправити? Невідомо, бо стратегії не представлено. І невиконаного, сказаного десь для піару, дуже багато. Тому, щоб давати якусь оцінку Кабміну, ми знову і знову ставимо запитання — а що ви плануєте робити?», — підкреслила Кіра Рудик.

Підписуйся на нашi

ще новини