Постраждалі через війну повністю звільняються від комунальних платежів, — Григорій Маленко розповів про пільги на комірне

Постраждалі через війну повністю звільняються від комунальних платежів, — Григорій Маленко розповів про пільги на комірне

Місто розробило систему пільг і знижок в оплаті за комунальні послуги для різних категорій мешканців. Про це повідомив голова фракції «Голос» в Київраді Григорій Маленко.

«Пільги розповсюджуються в першу чергу на громадян, які втратили житло через війну. Важливо, щоб вони були звільнені від оплати за компослуги, якщо вони не мають, де жити. Друга категорія — 50% знижка для мешканців і субʼєктів господарювання, які зараз в себе розміщують тимчасово переміщених осіб. Третя катеогрія — це ті, хто в приміщеннях розташовують військових, ТрО, Нацгвардію і взагалі допомагають в такий спосіб ЗСУ. І звісно, соціально незахищені верстви населення, які не можуть сплачувати за комірне, бо в них просто немає на це коштів. Для них передбачена знижка у 30%», — наголосив депутат Київради.

Також Київська міськрада звернулась до Кабінету міністрів та президента, щоб у державному бюджеті на 2023 рік було передбачено кошти на підвищення енергоефективності та впровадження політики енергозбереження.

«Ми закликаємо передбачити в державному бюджеті на 2023 рік кошти для забезпечення мешканців енергоресурсами, впровадження політики енергозбереження, а також стимулювання доступних альтернативних способів електро- та теплогенерації», — розповів представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини