Позачерговий з’їзд партії «Голос»: припинення повноважень Святослава Вакарчука та оновлення статуту партії напередодні місцевих виборів

Позачерговий з’їзд партії «Голос»: припинення повноважень Святослава Вакарчука та оновлення статуту партії напередодні місцевих виборів

Коротко: Сьогодні, 26 червня, на позачерговому з’їзді партії «Голос» делегати ухвалили рішення про припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука (який при цьому залишається активним членом партії). Також з’їзд затвердив технічні зміни до статуту партії, необхідні для ефективної підготовки до майбутніх місцевих виборів.

Детально: Політична партія «Голос» зібрала своїх делегатів з усієї країни на позачерговому з’їзді. Обговорили підготовку до майбутніх місцевих виборів, кадрові питання та оновлення Статуту партії.

Зокрема, з’їзд ухвалив рішення щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України Святослава Вакарчука в зв’язку з його виходом з парламентської фракції «Голосу».

«На жаль, Верховна Рада не залишила мені вибору, хоч я і сподівався на повагу колег до рішення вільної людини. Тому сьогодні я звертаюсь до найближчих людей, членів партії, прошу задовільнити моє прохання і припинити повноваження народного депутата.

При цьому я і надалі залишатимуся членом партії настільки довго, наскільки буду приносити користь партії, і поки партія сприятиме європейському розвитку країни.

Моє бажання допомагати «Голосу» залишається, я готовий робити це і надалі», – сказав Святослав Вакарчук звертаючись до делегатів.

Після припинення депутатських повноважень Святослав Вакарчук залишається членом партії, а до фракції «Голосу» приєднається наступний кандидат з передвиборчого списку.

З’їзд партії «Голос» також затвердив оновлений статут партії. Нова редакція статуту деталізує процедури створення місцевих партійних організацій. Це важливо для ефективної роботи осередків «Голосу» для перемоги на місцевих виборах.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!