Арсен Аваков на крок ближче до відставки, — Андрій Осадчук

Арсен Аваков на крок ближче до відставки, — Андрій Осадчук

Коротко:

Тепер Верховна Рада може розглядати постанову «Голосу» про звільнення міністра внутрішніх справ Авакова. Комітет ВР з правоохоронної діяльності підтримав включення проекту цієї постанови до порядку денного парламенту.

Детально:

Комітет погодив Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності підтримав включення розгляду постанови про звільнення міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова до порядку денного Верховної Ради.

Депутати «Голосу» два тижні на засіданнях комітету наполягали на винесенні постанови про звільнення керівника МВС Арсена Авакова на розгляд ВР. Минулого тижня профільний комітет не розглянув постанову партії «Голос» про відставку міністра Авакова через штучні бюрократичні перешкоди.

Сьогодні члени правоохоронного комітету дослухалися до аргументів та позиції «Голосу». Саме партія «Голос» ініціювала збір підписів за звільнення очільника МВС, щоб перезапустити міністерство та поліцію.

Події останніх місяців чітко показують, що українські правоохоронні органи залишилися нереформованими. Національна поліція трансформувалася у структуру-монстра, який вбиває, катує та ґвалтує. Ігнорування гучних та резонансних справ останніх років – вбивств та побиттів, які вчинили поліцейські, катування у Кагарлику, перестрілки у Броварах, дії правоохоронців під час судового засідання по справі Сергія Стерненка – призвели до вседозволеності та безкарності. «Голос» наполягає, що міністр, який за 6 років не зробив реформи правоохоронної системи, не має права залишатися на своїй посаді. Поліція має захищати, а не катувати та ґвалтувати!

Пряма мова Андрія Осадчука, народного депутата фракції «Голосу», першого заступника голови комітету ВР з питань правоохоронної діяльності:

— Нарешті правоохоронний комітет зробив те, на чому «Голос» наполягав два тижні.

І наша партія, і громадськість регулярно нагадували депутатам, що міністр Аваков більше не може займати свою посаду. Не може бути міністром внутрішніх справ людина, чиї підлеглі безкарно б’ють, ґвалтують, знущаються та покривають винних.

Міністр Аваков не зміг за 6 років провести якісну реформу правоохоронних органів. А реформа поліції виявилась лише імітацією справжніх, глибинних і структурних змін.

Підписуйся на нашi

ще новини