Путін фактично розпочав війну проти Європи, — Андрій Осадчук про провокацію Кремля з мігрантами

Путін фактично розпочав війну проти Європи, — Андрій Осадчук про провокацію Кремля з мігрантами

Кремль, що вісім років тому, що рік тому, що зараз — хоче одного: демонтажу української державності для задоволення своїх імперських параноїдальних ідей. Він буде прагнути цього, поки існуватиме в сучасній парадигмі. Але, на наше щастя, світ набагато складніший, Кремль давно почав гібридні атаки на ЄС і зараз Путіну дуже важко реалізувати свою мрію щодо України. І в значній мірі навіть неможливо, бо Кремль так само залежний від Європи, як і вона від російського газу. І коли Путін спробував грубу провокацію з мігрантами, аби примусити ЄС пришвидшити сертифікацію «Північного потоку-2» — тільки погіршив своє положення. Про це заявив народний депутат партії «Голос» Андрій Осадчук.

«Кремлівська еліта сьогодні — це не кремлівська еліта 30 років тому, у неї є велика відмінність і слабкість: тотальна залежність від Заходу. У них в Європі яхти, мільярди на рахунках, там їхні діти ходять до шкіл. Вони вже не можуть повернутися до «залізної завіси», як це було за часів Радянського Союзу. Але вони знають, що Захід можна шантажувати.

Зараз, на мою думку, ключове завдання Путіна — запустити газогони в обхід України, чим він може вбити багато «зайців» заради своїх інтересів», — наголосив Андрій Осадчук.

Паралельно була спроба атакувати Європу, використавши мігрантів на білорусько-польському кордоні. Але це зіграло проти самого Путіна. Це наочна демонстрація того, що війна ведеться не тільки проти України, а проти всієї Європи.

Україні це «в плюс», бо розширює кількість союзників. Головне: виконувати взяті на себе зобов'язання, зміцнювати армію, як мінімум, таки виконати ДОЗ.

«Якщо допустити, що буде ескалація, ми зможемо боротися з РФ і дати відсіч. Навіть якщо теоретично допустити вторгнення, це буде війна на самознищення для них, хоч і з великими втратами для нас», — підкреслив Андрій Осадчук.

Підписуйся на нашi

ще новини