путін недооцінив боєздатність і дух українців, — Сергій Рахманін

путін недооцінив боєздатність і дух українців, — Сергій Рахманін

Головна помилка росіян під час широкомасштабного вторгнення — те, що вони недооцінили спротив українців, боєздатність ЗСУ та хвороблива відірваність від реальності їх вищого керівництва. Так пояснює провал рашистів народний депутат від фракції «Голос» Сергій Рахманін.

«путін втратив зв'язок із реальністю, він абсолютно щиро, незрозуміло з яких мотивів, сподівався, що опору не буде, що населення буде лояльне, що Збройні сили України або розбіжаться, або будуть переходити на бік ворога. Головна їхня помилка була в недооцінці держави, її спроможності, її життєздатності. Була недооцінка Збройних сил України, їхньої боєздатності, їхнього бойового духу, і недооцінка ставлення населення до так званих «визволителів», — наголошує представник «Голосу».

Рашисти зробили висновки з провалів першого місяця широкомасштабного вторгнення. За словами Сергія Рахманіна, зараз вони скоригували свої дії і максимально зменшили відстань між авангардом і тилом для того, щоб система забезпечення не віддалялася від бойових частин.

«Вони отримали величезний спротив, і з'ясувалося, що тих сил і засобів, які вони зібрали для вторгнення, їх недостатньо для ведення великих важких боїв на величезній площі. І тому вони звузили театр військових дій до дуже вузького простору. Якщо раніше було кілька напрямків, де відбувалися повноцінні бойові дії, то сьогодні активна фаза бойових дій зосередилася на Донбасі», — акцентує народний депутат.

Підписуйся на нашi

ще новини