Путіну краще рахувати  відстань не від України до Москви, а від Москви до Гааги, — Кіра Рудик

Путіну краще рахувати відстань не від України до Москви, а від Москви до Гааги, — Кіра Рудик

Лідерка партії «Голос» Кіра Рудик вважає, що Україна має продовжити трансатлантичний курс на вступ до НАТО попри погрози російського президента Володимира Путіна.

«Слова Путіна — не несподіванка. Ми розуміємо, що будь-який наш крок у бік Альянсу Росія саботуватиме всіма способами. Путін вважає приєднання України до НАТО загрозою для Росії, оскільки ракети НАТО будуть занадто близько до Москви, лише 450 км. Але при цьому російський диктатор забуває, що сьогодні відстань до столиць країн НАТО становить у випадку з Варшавою — 230 км, Ригою — 210 км, Талліном — 190 км Вільнюсом — 170 км. Тож Путіну краще не рахувати відстань від Києва до Москви, а рахувати відстань від Москви до Гааги, де він повинен буде відповідати за військові злочини, скоєні на Сході України та в Криму», — заявила лідерка партії «Голос».

Кіра Рудик переконана, що Україні слід вступити до НАТО попри погрози російського президента.

«Ані Україна, ані Європа, ані США не повинні зважати на забаганки Росії. Це як із терористом: як тільки виконуєш якісь його вимоги, він підвищує ставки. Не треба дослухатися до Росії, бо тоді ситуація з безпекою в Європі буде набагато гіршою. Ми добре розуміємо, що наші західні союзники будуть дуже ретельно зважувати цей крок. І чого вони точно хочуть від української влади, то це реальних дій, спрямованих на вступ до НАТО. Україні потрібно потрохи переходити на стандарти НАТО. Влада має нарешті навести лад в оборонному замовленні. Час провести реформу СБУ та системи правоохоронних органів», — додала лідерка партії.

Підписуйся на нашi

ще новини