Результати «Голосу» доводять: політику можна робити інакше

Результати «Голосу» доводять: політику можна робити інакше

Результати «Голосу» на місцевих виборах доводять, що політику можна робити інакше. Без олігархічних бюджетів. Без агітації у день тиші та махінацій у день виборів. Політику можна робити чесно і справедливо. Для нас це — принципово.

Ми стикнулися з цілеспрямованою протидією ще під час агітації: у багатьох містах «Голос» просто не допускали до нормального ведення агітації — як, наприклад, у Харкові, де за вказівкою з мерії партію не пустили на жоден білборд.

А потім — і у день виборів. На дільницях у Харкові, Одесі, Чернігові комісії ігнорували вимогу Виборчого кодексу і не розміщували інформаційні матеріали про партію для виборців. Вже під час підрахунку голосів нашим представникам заважають фіксувати порушення, а подекуди — зухвало зрізають голоси.

Але ми будемо боротися за кожен голос. І дякуємо нашим виборцям підтримку!

Пряма мова Інни Совсун, народної депутатки України, заступниці голови партії «Голос»:

— Наші результати є такими, якими ми можемо бути задоволені. Зараз ми конкуруємо за друге місце в Києві, і розрив 0,3% — це на межі похибки, тому ми будемо робити все можливе, щоб відстояти наші голоси в столиці. Ми на другому місці в Черкасах, і наш кандидат виходить в другий тур з дуже хорошим показником порядка 20% на противагу 30% чинного мера. Ми прийшли в ради у Львові та кількох інших містах.

Ми як партія працювали інакше, ніж інші політичні сили. Ми витратили найменші бюджети. І для нас принципово важливо було довести, що політику можна робити інакше: чесно, справедливо, не порушуючи правил дня тиші та ведення агітації, чесно працюючи на дільницях.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!