рф треба видворити з ООН, бо вона туди ніколи не вступала, — Андрій Осадчук

рф треба видворити з ООН, бо вона туди ніколи не вступала, — Андрій Осадчук

Кампанію з видворення росії з ООН слід було починати давно, адже російська делегація з грудня 1991 року в Організації Обʼєднаних Націй перебуває нелегітимно. І хоча процес буде складним, він вартий зусиль. Таку думку висловив заступник голови партії «Голос», народний депутат Андрій Осадчук.

«Треба було вже давно розгортати кампанію по видворенню рф з ООН, по тій простій причині, що вони туди навіть ніколи не вступали. Просто нахабно в грудні 1991 року вперлися, всіх розштовхали і сидять. Власне так, як вони завжди і кругом себе поводили. Так, це складно, але варто про це говорити. Публічна брехня і обман є одним з найбільших гріхів західної політичної культури, тому рано чи пізно ми доб’ємося відновлення справедливості в ООН, якщо буде ще де відновлювати», — наголошує народний депутат.

За словами Андрія Осадчука, навіть якщо процес виключення рф буде довгим, слід уже привачати світ до думки, що це реально.

«Хвиля, яку ми розганяли з початку широкомасштабного вторгнення, набирає сили. Ніхто не зможе зараз точно передбачити, чим це все закінчиться, але нелегітимність делегації рф в ООН має бути загальновідомим фактом. Це має створювати суспільний тиск на політиків Заходу і Сходу задля публічного визнання, що їх попередники свого часу закрили очі на відверто ганебне шахрайство, що зруйнувало саму суть ООН і стало однією з першопричин великої війни у Європі в 2022 році», — підкреслює представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини