Росія і далі має бути вигнанцем для цивілізованого світу, — Роман Костенко

Росія і далі має бути вигнанцем для цивілізованого світу, — Роман Костенко

Переговори Росії з представниками США, НАТО і ОБСЄ — це певний відкат досягнень світової дипломатії. Адже Москва повертається в клуб цивілізованих держав після того, як була тривалий час вигнанцем через агресію проти України. На цьому акцентує секретар комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки, народний депутат «Голосу» Роман Костенко.

«Це певний відкат досягнень світової дипломатії та програш нашої. Після початку агресії Росія була аутсайдером — Путіна не сприймали ні в G8, ні в ПАРЄ, ні в інших обʼєднаннях. А зараз вони повертаються і намагаються це робити всюди. Росія підвищує ставки, прагнучи повернутися в клуб великих держав», — пояснює народний депутат.

Але повернення Кремля за стіл переговорів зі США і НАТО, на думку Романа Костенка, це в першу чергу вистава для своєї внутрішньої аудиторії, а не для вирішення конфлікту чи зняття напруги.

«Після зустрічі представників Росії і США кремлівські пропагандисти невтомно повторювали, що американці програли. Ці заяви про повернення НАТО до меж 1997 року — це виключно для своїх, адже росіяни живуть у своєму міфологічному мікровсесвіті. Але Путін піднімає ставки: він чудово розуміє, що серйозно такі заяви ніхто у світі не сприйме і що поряд з ЄС, США і НАТО РФ не виглядає серйозним гравцем, але пнеться, щоб таким здаватись, і використовує для цього всі можливості», — підкреслює представник «Голосу».

Підписуйся на нашi

ще новини