Самого ембарго всередині ЄС недостатньо, — Інна Совсун закликає унеможливити співпрацю будь-яких країн з росією

Самого ембарго всередині ЄС недостатньо, — Інна Совсун закликає унеможливити співпрацю будь-яких країн з росією

24 того світ побачив справжнє обличчя росії й об'єднався задля підтримки України. Сотні компаній пішли з російського ринку і мільйони людей відмовились від російської продукції. Але цього все ще недостатньо. кремль і досі має гроші для ведення злочинної війни проти народу України. Вкрай важливе кожне «ні», сказане всьому російському. Всьому, що фінансує вбивства тисяч невинних людей. Адже, навіть коли буде запроваджено ембарго в ЄС, росія може знайти альтернативні майданчики для продажу своїх нафтопродуктів, заявила заступниця голови партії «Голос», народна депутатка Інна Совсун.

«Попри те, що є суттєвий прогрес у питанні запровадженні ембарго з боку ЄС, але разом з тим важливо пам'ятати, що так само, як Європа готується до ембарго, так само і росія до нього готується і вже шукає альтернативні джерела постачання.

Тому дуже важливо втілити не тільки всередині Європи ембарго, а й створити ситуацію, в якій Росія не зможе продавати свою нафту й іншим країнам: Індії, Китаю та багатьом іншим», — прокоментувала Інна Совсун.

Підписуйся на нашi

ще новини