Стоп хаотичній забудові центру Києва. «Голос» ініціював відповідний мораторій, — Григорій Маленко

Стоп хаотичній забудові центру Києва. «Голос» ініціював відповідний мораторій, — Григорій Маленко

Повна заборона на зведення житлових будинків в центральній частині Києва. З такою пропозицією до Генерального плану столиці виступив «Голос.Київ». Стихійну, часто незаконну забудову необхідно зупинити, заявив голова фракції у Київраді Григорій Маленко.

«Центральна частина Києва — це туристичне обличчя, місце концентрації історичного надбання й економічної діяльності водночас. Протягом останніх 20 років центр столиці України майже безнадійно зіпсовано. Всі ці забудови, часто з порушенням містобудівного законодавства і невідповідністю архітектурному ансамблю не забезпечується необхідною транспортною інфраструктурою», — зазначив Григорій Маленко.

Подальша безконтрольна забудова призведе до знищення історичного ареалу, надмірного ущільнення бетону, перевантаження інфраструктури й зменшення туристичної привабливості Києва, додав депутат. Саме тому фракція «Голос» у Київській міськраді подала проект рішення з пропозицією про повну заборону зведення житлових будинків в центральній частині Києва.

«Це необхідно зробити до затвердження нового Генерального плану міста. Щоб Київ нарешті почав планувати свій розвиток. Звісно, ми не маємо повністю відмовитися від нового будівництва. Транспортні розв’язки, школи, дитячі садки і лікарні — будь-ласка. Спортивна інфраструктура, парки, сквери — без питань. Реконструкція інженерних споруд — тільки вітається. А от з новими ЖК доведеться почекати», — підкреслив депутат.

Маю надію, що наша пропозиція консолідує зал та об’єднає різні фракції задля збереження Києва, каже Маленко. Адже тимчасовий мораторій на житлову забудову центру — це запорука збереження та відновлення гармонії й комфорту міста для людей.

Підписуйся на нашi

ще новини