Суд задовольнив вимогу «Голосу» про перерахунок у Фастові

Суд задовольнив вимогу «Голосу» про перерахунок у Фастові

За позовом Київської обласної територіальної організації політичної партії «Голос» Київський окружний адміністративний суд зобов’язав Фастівську міську територіальну виборчу комісію провести перерахунок голосів, зокрема, через розбіжності у протоколах комісії.

Згідно наявних протоколів ДВК на виборах до Київської облради у межах територіального виборчого округу №9 «Голос» набрав щонайменше 224 голоси. Натомість в уточненому протоколі Фастівської міської ТВК, поданому до Київської обласної ТВК 6 листопада, у партії «Голос» відображено лише 47 голосів. По завершенню строків апеляційного оскарження, результати мають бути перераховані відповідно до рішення суду.

«Це не єдиний випадок на цих місцевих виборах у Київській області, коли ТВК гублять десятки, сотні чи навіть тисячі голосів. Зокрема, завдяки пильності членів обласної ТВК та кандидатів, виявили, що нам не нарахували щонайменше 183 голоси на область у Фастівському районі. Такі розбіжності можуть свідчити про спроби сфальсифікувати результати виборів. Захищаємо кожен голос, аби не дати спотворити справжні результати волевиявлення громадян на догоду чиїмось кулуарним домовленностям», – заявив голова Київської обласної ТОП партії «Голос», народний депутат Ярослав Железняк.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!