Святкові вихідні влада наповнила сиквелом про переслідування опозиції, — Андрій Осадчук

Святкові вихідні влада наповнила сиквелом про переслідування опозиції, — Андрій Осадчук

Спроба рейдерського захоплення фракції «Голос» у парламенті та оголошення підозри у державній зраді Петру Порошенку — все це частина новорічного сиквелу Зеленського і його команди. У відповідь на ескалацію агресивної політики Російської Федерації вони вирішили оголосити війну опозиції в кращих традиціях пострадянського тоталітаризму. Таку думку висловив заступник голови партії «Голос», народний депутат Андрій Осадчук.

На його переконання, «слуги» не провадять структурних реформ, не посилюють економіку, не покращують якість життя українців, не забезпечують міцну міжнародну позицію, але прагнуть мати підтримку і переобратися на наступний термін. Тому вони вирішили піти найлегшим, старим і перевіреним тоталітарним шляхом — через ручну правоохоронну і судову системи показати шоу під назвою «боротьба з опозицією», обурюється народний депутат.

«Основна мета всіх цих інсинуацій — відвертати увагу людей від критичних суспільно-важливих проблем, примусити опозицію мовчати і йти на поступки Банковій. Зеленський очікував, що на тлі справи проти Порошенка його підтримка в Україні зросте. Але спостерігається абсолютно зворотний ефект. Історія насправді грає на руку не політичним амбіціям Зеленського, а саме Росії, створюючи переговорні проблеми нашим союзникам. Поясню чому.

У Женеві тривають перемовини щодо безпеки України і Східної Європи. Базовий аргумент російської делегації, який вони визначають, як першопричину конфлікту з Заходом: нібито нелегітимність влади в Україні з 2014 року. І саме в цей час найбільшого зовнішньополітичного напруження, за вказівкою з Банкової, прокуратура оголошує підозру не в посадових чи господарських злочинах, а саме у держзраді п'ятому президентові Петру Порошенку», — наголосив Андрій Осадчук.

Диспозиція статті Кримінального Кодексу щодо державної зради точно не має нічого спільного з діяльністю Порошенка на посаді президента України, вважає він. Натомість, це справжня «козирна карта» в руках Путіна. Зрештою, у своїй політичній агонії Зеленський замість того, аби консолідувати і захищати Україну, наніс руйнівний удар міжнародному іміджу України і зіграв на руку Путіну. Тобто, вручення цієї підозри — не тільки юридична, а й величезна політична помилка, бо перетворилася на гру в інтересах Кремля.

Замість того, щоб зміцнювати позиції України, Банкова переслідує опозицію. Вони порушують всі принципи незалежності правоохоронних інституцій і верховенства права, підтверджуючи міфи, які роками продукує Кремль.

«Зараз єдина надія на те, що західні партнери будуть продовжувати захищати не чинну українську владу і політичний режим, а народ України, який 2014 року не допустив ані білоруського, ані казахстанського сценарію і заслуговує на кращу долю. Кінцева поточна мета репресій влади очевидна — нейтралізувати або взяти під контроль «Голос» і «Європейську солідарність» як єдину справжню проєвропейську парламентську опозицію Зеленському», — резюмував Осадчук.

Підписуйся на нашi

ще новини