Треба дотримуватися своїх зобов'язань: Андрій Осадчук про те, як отримати підтримку США та ЄС в протистоянні з РФ

Треба дотримуватися своїх зобов'язань: Андрій Осадчук про те, як отримати підтримку США та ЄС в протистоянні з РФ

Всі проєвропейські політичні сили працювали, працюють і будуть працювати для того, щоб убезпечити Україну в разі повномасштабного вторгнення РФ. Партія «Голос» постійно працює з цих питань з нашими міжнародними союзниками. Тому є глибоке переконання, що, як мінімум, США і Великобританія займають абсолютно категоричну позицію щодо російської загрози. Але для того, щоб мати постійну довіру і надійну підтримку міжнародних партнерів, потрібно послідовно вибудовувати власну репутацію. Про це заявив народний депутат партії «Голос» Андрій Осадчук.

«Я не прибічник паніки, але російська загроза об'єктивно є. Ми іноді забуваємо, що у нас восьмий рік триває війна. Багато людей асоціюють слово «війна» з якимось стереотипом, нав’язаним кінематографом, але війна має різні форми і зараз вона триває. РФ і вчора, і позавчора, і місяць тому, і рік тому могла ескалювати ситуацію і може зробити це будь-коли в майбутньому, тому Україна повинна бути готова до будь-якого розвитку подій», — наголосив Андрій Осадчук.

Щоб розраховувати на потужну підтримку міжнародних партнерів, треба всього-на-всього тримати зобов’язання і відповідати за свої слова. Треба виконувати те, про що ми домовляємося з нашими союзниками, виконувати ті документи, які підписані.

Якщо влада робитиме це ефективно і системно, тоді можна впевнено говорити, що за Україну будуть заступатися і допомагати, можливо, навіть разом воювати.

Підписуйся на нашi

ще новини