У країні набирають обертів 4 кризи, а влада продовжує жити у відірваному світі примарних простих рішень, — Кіра Рудик

У країні набирають обертів 4 кризи, а влада продовжує жити у відірваному світі примарних простих рішень, — Кіра Рудик

Єдиний спосіб влади для виходу з будь-якої кризи — це пошук примарних простих рішеннь і неможливість думати хоча би на крок вперед. Це призводить до того, що проблеми лише накопичуються і незрозуміло, як їх вирішувати. Таку думку висловлює голова партії «Голос», народна депутатка Кіра Рудик.

«Відволікання уваги — поки єдина стратегія, яку обрала влада. Вирішувати проблеми, які є зараз і будуть надалі, вони не здатні. Ми вже живемо з наслідками таких дій: пошуку простих швидких рішень та неможливістю думати хоча би на крок наперед», — констатує народна депутатка.

Усі в Україні констатують, як мінімум, чотири кризи: енергетичну, економічну, безпекову і коронавірусну. Натомість влада уперто закриває на них очі і переконує в тому, що все гаразд. Чудовий доказ цьому, за словами Кіри Рулик, — виступ президента у Верховній Раді.

«Це відірваний світ. Чи казав президент, що нас чекає енергетична криза, зростатимуть ціни на харчі і що він буде робити? Ні. Він переконував нас, що ми енергонезалежна країна. Чи казав він про велику кількість невакцинованих людей? Ні. Натомість говорив про якісь рекорди вакцинації. І «слуги народу» стоячи аплодували, як на брежнєвському ЦК КПСС», — підкреслює лідерка «Голосу».

А якщо влада не хоче розуміти, що ці проблеми є, то як вони будуть вирішувати? Адже для кожної кризи потрібен свій план дій.

«Проблема в тому, що я не бачу, яким чином ситуація покращиться. Хіба ми віримо, що ті самі люди, які зараз призвели до того, що в країні криза на кризі і варіантів дій вже не так багато, будуть щось виправляти? Ні. Вони і далі брехатимуть, прикриваючи свій непрофесіоналізм. А кому це потім розгрібати? Хто виводитиме країну з кризи? Відповіді поки що немає», — підсумовує представниця опозиції.

Підписуйся на нашi

ще новини