У Львові відкрився Коворкінг Змін партії «Голос»

У Львові відкрився Коворкінг Змін партії «Голос»

У Львові запрацював Коворгінг Змін для волонтерів партії «Голос». На першу зустріч прийшло понад 400 людей.

«Тішуся, що львівська команда на висоті й завжди в авангарді змін», — привітав волонтерів Святослав Вакарчук у своєму відеозверненні.

«Я особисто не можу бути поруч з вами, адже зараз ми працюємо над тим, щоб сформувати список людей, які підуть з партією «Голос» на вибори у Верховну Раду. Це важка відповідальна робота, але те, що робите ви зараз, — не менш відповідально», — додав він.

Коворкінг Змін — це місце для зустрічей волонтерів. Це не політичний штаб, а простір для об’єднання найбільш активних прихильників «Голосу».

«Мета коворкінгу — підсилення локальних громад. Це місце для самоосвіти, знайомства з іншими активістами та спільного вирішення місцевих проблем», — зазначила Олена Ведмідь, координатор волонтерської програми.

Соломія Бобровська, член команди «Голос», одразу закликала волонтерів їхати в Тур Змін: «Між собою в штабі ми жартуємо — не купуйте подорож до Єгипту, мандруйте Україною. Тур Змін критично важливий для отримання зворотнього зв’язку. Ми повинні знати, що люди думають в обласних центрах, маленьких містечках та селах».

Львівський Коворкінг Змін працюватиме щоденно з 8:00 до 20:00 за адресою вул. Костюшка, 18 (другий поверх). Координаторка — Анна Филистин (+38 068 325 69 95).

Нагадаємо, кожен, хто відповідає 10 критеріям партії «Голос», вже зараз може подати заявку на вступ до партії, податися кандидатом в депутати за списком чи на мажоритарні округи за адресою spysok@goloszmin.org.

Долучитися до Туру Змін можна за посиланням https://goloszmin.org/news/join-the-tour.

Підписуйся на нашi

ще новини

Приєднатися до партії

Ви можете нам допомогти фінансово

Призначення платежу (ОБОВ’ЯЗКОВО ЗГІДНО ЗРАЗКУ НИЖЧЕ)
Одержувач: Політична партія Голос
МФО банку: 380805
Код ЄДРПОУ партії: 39651598
Рахунок отримувача: U A 3 2 3 8 0 8 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6 0 0 5 6 4 3 6 9 7
АТ «Раффайзен Банк Аваль»

Для фінансової підтримки від фізичних осіб
+; 4; ПІБ; дата народження (у форматі ДД.ММ.РРРР); адреса проживання; ідентифікаційний податковий номер; внесок на підтримку політичної партії Голос

Для фінансової підтримки від юридичних осіб
+; 3; найменування юридичної особи; юридична адреса ; Код ЄДРПОУ; внесок на підтримку політичної партії Голос

Щиро дякуємо за Ваше бажання фінансово підтримати партію Голос!